שיחת משתמש:יצחק יעקב

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר בדף אוצר:הדרכה כללית. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא בדף אוצר:ברוכים הבאים.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמחו לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר. אתה יכול גם לבצע ניסויים בארגז החול. [נ.ב. כשאתה כותב תגובה, תוסיף בסופה 4 סימני טילדה, כאלה: ~ והמערכת תחתום עבורך את השם, התאריך והשעה] בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי.

אני רואה שהקלדת איזה תשובה בדף המשתמש שלך, תוכל לשתף כאן מה רצונך לעשות איתה, ואוכל לכוון אותך מה ואיך לעשותו. סיני ועוקר הרים (שיחה) 09:54, 2 בנובמבר 2022 (IST)

דפים קצרים מאד[edit]

שלום, אנא השתדל לצקת תוכן, לפחות פסקה או שתים, בכל דף חדש שאתה מעלה, ולא להשאיר לזמן ממושך דפים שיש בהם רק כותרת וכדומה. יישר כח על כל תרומתך הנפלאה למיזם של כולנו. אוצר האוצר (שיחה) 11:29, 9 בנובמבר 2022 (IST)

ציונים[edit]

האם בכוונה אתה משאיר את הצורה הישנה בציון לדפים לדוגמא נ ע"ב ולא משנה למקובל היום נ:? הר יונה (שיחה) 12:57, 2 בדצמבר 2022 (IST)

בציונים שבספר המקורי צויין בצורה כלשהי, גם אני משאיר כמו במקור. רק בציונים שאני מוסיף, משנה לחדש. באופן כללי, מה שמובן - מעולה. אני לא רואה בעיה בגיוון וגם היום יש מכונים שכותבים [דף נא ב] ויש שכותבים [דף נא:]. המקשר (שיחה) 22:10, 3 בדצמבר 2022 (IST)