שיחת משתמש:המקשר

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

Movicon-regards.gif
שלום לך המקשר, וברוך בואך לאוצר הספרים היהודי השיתופי!

חן חן לך, על הצטרפותך לקהילת האוצר. אם תרצה לקרוא קצת על צורת העריכה באוצר, תוכל להיכנס לכאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.

תוכל גם לפתוח כל דף שהוא, לזהות בתוכו את הדבר אותו אתה רוצה לדעת כיצד לעשות, לדוגמא: הערה או קישור, ואז להיכנס לחלונית ה'עריכה' המופיעה בצד שמאל למעלה ולראות כיצד נעשה הדבר באמצעות קוד המקור של האוצר.

באופן כללי תוכל פשוט להתחיל לערוך, לכתוב או להוסיף כל דבר שנראה לך מתאים. נזק לא יקרה מזה, ותמיד אפשר לתקן.

לשאלות עם העורכים, לחץ כאן. לרשימת הספרים הקיימים כרגע ב'אוצר' לחץ כאן.

כדאי מאד להקדיש זמן לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך. בהצלחה רבה ומופלגה!

בברכה,

סיני ועוקר הרים (שיחה) 09:45, 25 בספטמבר 2019 (UTC)

באתי לענות ומצאתי המון מילים וקודים באנגלית. אני מקווה שאני לא הורס משהו. זה לא אמור כל זה להיות בתוך תבנית כלשהי? אני מורגל באתרי ויקי, בדרך כלל 'כורכים' כאלה הודעות בתבנית, אלא אם יש לך באתר "עורך חזותי".
בכל אופן תודה, אני נהנה מאד ממה שאני עושה והתמקדתי בדף שציינת בפרק של הקישורים, כי זה בעצם מה שאני עושה פה. המקשר (שיחה) 09:52, 25 בספטמבר 2019 (UTC)
העברתי את ההודעה שלך לכאן כיון שכתבת אותה בטעות בתוך דף התבנית 'ברוך הבא'. הדף שערכת שהיה מלא בקודים ובמילים הוא היה דף התבנית ולכן כמובן אי אפשר לכרוך אותו בתבנית. בדף זה שהוא דף השיחה שלך אתה יכול לראות כמובן שהוא אכן מופיע בתבנית {{בה}} ותו לא. סיני ועוקר הרים (שיחה) 10:00, 25 בספטמבר 2019 (UTC)
עכשיו אני רואה שהטעות אינה שלך אלא של המערכת - לחיצה על עריכה בפרק 'ברוך הבא' מפנה אותך לעריכת דף התבנית במקום עריכת דף השיחה שלך :( מקווה שיטפלו בזה במהירות. סיני ועוקר הרים (שיחה) 10:02, 25 בספטמבר 2019 (UTC)
מישהו ייבא את התבנית בצורה לא נכונה. מקווה שסידרתי את זה. אויצרניק (שיחה) 10:03, 25 בספטמבר 2019 (UTC)
תודה. הרגשתי שמשהו לא בסדר. המקשר (שיחה) 20:30, 25 בספטמבר 2019 (UTC)

פסח בא[edit]

שלום. תודה על כל הקישורים, זה מועיל ומשדרג מאד. שא ברכה. מה שאני מהרהר בו בעקבות עריכתך האחרונה, אם אתה לא מקשר תוך כדי לימוד (שאז כמובן לא אתערב לך מה ללמוד), אולי תרצה להתמקד בספרים בנושא פסח, למשל טור ומפרשיו, או בבלי פסחים ומפרשי המסכת, שמן הסתם יהיו יותר שימושיים בחודש הקרוב. זה ישפר מאד את מה שאנחנו מציעים ללומדים. שוב, תודה על הכל, תהיה אשר תהיה החלטתך. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 13:37, 22 בפברואר 2021 (IST)

אשתדל. תודה על המחמאות. הנה עכשיו קישרתי משהו שלא קשור לפסח, אבל הזכיר מג"א בהל' פסח. זה גם נחשב? קריצה המקשר (שיחה) 13:49, 22 בפברואר 2021 (IST)