אוצר:בקשות ממפעילים

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מביורוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות
מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.
כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה[edit]

דפים למחיקה מהירה (באמצעות תבנית {{למחוק}}):


בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ[edit]

בקשות חסימה / הסרת חסימה[edit]

בקשות הגנה / הסרת הגנה[edit]


בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת[edit]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר "translatewiki" ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף אוצר:ניסוח הודעות מערכת.

בקשת הרשאות[edit]

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית ומנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.

מושך בשבט (שיחה | תרומות | ניהול הרשאות | יומן הרשאות), שלום, אשמח לקבל הרשאת מייבא כדי לייבא מויקיטקסט דפים במרחב המשתמש שלי שאני הופך אח"כ לטקסטים באוצר. יהיה יותר נוח לי לעבוד עם ייבוא כי הרבה פעמים רימון חוסם לי את ויקיטקסט. תודה. תיוג: מי אדיר, מערכת מושך בשבט (שיחה) 23:10, 20 בינואר 2021 (IST)

אני חושב שההרשאה היחידה המתאימה לזה היא הרשאת עורך ממשק, אני Symbol support vote.svg בעד להעניק את ההרשאה, תוך התחייבות להשתמש בה רק לצרכי ייבוא (ולא ממשק) ולעשות זאת בזהירות המתבקשת. מערכת ומי אדיר, ההרשאה נחוצה. מהדורה קמא (שיחה) 00:23, 21 בינואר 2021 (IST)
הרשאת עורך ממשק לא תעזור בשביל ייבוא. בשביל ייבוא צריך או הרשאת מייבא או הרשאת מפעיל. נריה קלר (שיחה) 17:42, 21 בינואר 2021 (IST)
נריה קלר, בשונה מאתרי ויקי אחרים, באוצר אין הרשאת מייבא, והיא כלולה בהרשאת עורך ממשק. ראה מיוחד:רשימת הרשאות לקבוצה. עמיאל - שיחה 19:09, 21 בינואר 2021 (IST)
מושך בשבט, נתתי את ההרשאה, אני סומך עליך ולכן חסכתי מעצמי ליצור הרשאה מיוחדת נפרדת ל'מייבא'. אנא אל תתעסק בכל השאר. וגם בייבוא - נהג בזהירות ואל תתבייש להתייעץ. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 20:31, 23 בינואר 2021 (IST)