שיחת משתמש:אקדמות

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

חן חן לך, על הצטרפותך לקהילת האוצר. אני רואה שכבר התחלת לערוך באתר כיד ה' הטובה עליך, אם בכל זאת תרצה לקרוא קצת על צורת העריכה באוצר, תוכל להיכנס לכאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.
תוכל גם לפתוח כל דף שהוא, לזהות בתוכו את הדבר אותו אתה רוצה לדעת כיצד לעשות, לדוגמא: הערה או קישור, ואז להיכנס לחלונית ה'עריכה' המופיעה בצד שמאל למעלה ולראות כיצד נעשה הדבר באמצעות קוד המקור של האוצר.
באופן כללי תוכל פשוט להתחיל לערוך, לכתוב או להוסיף כל דבר שנראה לך מתאים. נזק לא יקרה מזה, ותמיד אפשר לתקן. אני גם זמין כאן לכל שאלה שהיא... בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה) 16:48, 26 באוגוסט 2019 (UTC)

באתי לכתוב את עצתו של ר' סיני (לראות כיצד מתבצע העיצוב בקוד המקור של דפים אחרים), אך מאחר שהוא קדם אותי, אסתפק בברכת הדרך על הצטרפותך לקהילת העורכים הקטנה (עדיין) שעושה פה לילות כימים, כל אחד כפי שמתאפשר לו. אויצרניק (שיחה) 17:40, 26 באוגוסט 2019 (UTC)
מצטרף לברכות... שים לב שתוכל להשתמש בתבנית {{אישים}} כשאתה מציין לשם כלשהו כך נוכל בעתיד לרכז את המידע על כל רב שהוזכר במרחבי ה'אוצר'. אופן השימוש בתבניות הוא פשוט מאד, קודם כל פותחים את התבנית על ידי 2 צומדיים (כזה: {{ ), אחר כך כותבים את שם התבנית (במקרה הזה: אישים), אחר כך נשתמש בסימן | כדי להפסיק בין שם התבנית ובין התוכן שעליו אנו מעוניינים להחילה (לדוגמא: רבי עקיבא איגר) ואחר כך נסגור את התבנית עם 2 צומדיים (כזה: }} ).
דבר נוסף, כדי לבצע ירידת שורה יש ללחוץ פעמיים על 'אנטר' ולרדת 'כביכול' 2 שורות - רק באופן זה תזהה המערכת את ירידת השורה. בהצלחה! מי אדיר (שיחה) 19:41, 26 באוגוסט 2019 (UTC)
יישר כחכם על כל העצות, כולם נקבצו באו לך, אשתדל לקרוא הכל ואנסה להבין, ומה ששגיתי כבר העמידוני על האמת. אקדמות (שיחה) 19:56, 26 באוגוסט 2019 (UTC)

מיזם הקדמות[edit]

מה דעתך על פתיחת מיזם לכלל העורכים, בו יכולו כולם להצטרף באופן מסודר למלאכתך החשובה בהעלאת ועריכת הקדמות המחברים. נוכל לרשום שם את רשימת ההקדמות הקריטיות וכן הנחיות המתאימות באופן ספציפי להקדמות - כמו עיצוב ההקדמה, שימוש בתבנית אישים, אופן עיצוב חתימת המחבר ועוד. אם תרצה אוכל להכין תשתית למיזם בשמחה. מי אדיר (שיחה) 17:41, 27 באוגוסט 2019 (UTC)

רעיון טוב על פי דעתי, לא הבנתי את הפירוש קריטיות כלפי הקדמות, אבל רשימה זה יעשה סדר וזה טוב מאד. תודה רבה על זה. אקדמות (שיחה) 23:44, 28 באוגוסט 2019 (UTC)

מלבושי יום טוב[edit]

העברתי את ההקדמה שהעלית (תודה לך עליה כמובן!) לדף מלבושי יום טוב/הקדמה לחלק ראשון, זאת בשל העובדה שכנראה נעלמה מעיניך שישנה הקדמה נוספת לחלק השני. אם תרצה להקליד גם אותה, תבורך מפי ומפי כל הלומדים. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 18:54, 13 ביוני 2020 (UTC)

טיוטה:אומר מיהודא/הקדמה[edit]

סליחה על ההתנגשות, בסה"כ הוספתי אנטר מתחת הטקסט שהגהת... ישר כח!--מושך בשבט (שיחה) 16:37, 14 בפברואר 2021 (IST)