שיחת משתמש:בן אבנר

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר בדף אוצר:הדרכה כללית. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא בדף אוצר:ברוכים הבאים.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמחו לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 14:31, 23 ביוני 2022 (IDT)

שערי תשובה - מקור[edit]

שלום ותודה על תרומתך המבורכת לאוצר! ברשותך רק אוודא שמקור הטקסט חופשי מזכויות יוצרים דהיינו (כפי שכתוב בתחתית כל דף במצב עריכה): "כתבתם את הטקסט הזה בעצמכם, או העתקתם אותו ממקור שאינו מוגן בזכויות יוצרים". תודה שוב ושבת שלום! מהדורה קמא (שיחה) 11:05, 8 ביולי 2022 (IDT)

אני מקליד בעצמי, בברכה בן אבנר (שיחה) 12:17, 8 ביולי 2022 (IDT)
תודה רבה! זכות הרבים תלויה בך. שבת שלום. מהדורה קמא (שיחה) 15:05, 8 ביולי 2022 (IDT)

בדוק עריכות אוטומטית[edit]

שלום, ניכר שאתה דייקן בעבודתך (אפס שגיאות טכניות והקפדה כללית על תחביר ויקי תקין) לכן, כדי להקל על מערך הניטור, הענקתי לחשבון שלך את ההרשאה הנ"ל שפירושה שמעתה ואילך כל העריכות שלך מסומנות אוטומטית כעריכות שנבדקו ולא תיבדקנה שוב אחת-אחת אלא רק בצורה מדגמית. זה מצריך שימת לב נוספת לפני כל 'שמירת שינויים' כמובן. תודה רבה על ההירתמות למשימה המשותפת של כולנו להרביץ תורה בישראל באופן מועיל ככל האפשר. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 15:37, 14 בספטמבר 2022 (IDT)

מסכת סופרים[edit]

תודה


בוקר טוב, תודה וברכה על המסכת. סיני ועוקר הרים (שיחה) 08:49, 22 בנובמבר 2022 (IST)