שיחת משתמש:השפל באמת

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוכים הבאים[edit]

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר כאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמח לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 15:30, 23 במאי 2021 (IDT)

עזרה בעריכה באוצר[edit]

צהריים טובים. קראתי את מה שכתבת בדף המשתמש שלך. אני אשמח לעזור לך ככל שניתן, תוכל ליצור איתי קשר במייל שלי המפורסם בדף אוצר:עלון שבועי. אם תרצה אוכל גם להדריך אותך כאן, אבל במייל זה מן הסתם יהיה קל יותר. עורך תורני (שיחה) 14:25, 24 במאי 2021 (IDT)

פרי הארץ[edit]

שתי הערות 1. המקור של מקץ הוא מפרי עץ. א"כ למה לקוראו בשמו? 2. מדוע לא להכניס למרחב הראשי? הר יונה (שיחה) 13:45, 1 בינואר 2023 (IST)

הר יונה תודה על המשוב. 1. לא הבנתי את שאלתך, אתה רוצה שנחלק את זה לשני ספרים? אף אחד לא ידע מה הכוונה פרי עץ, עדיף להשאיר את זה בפרי הארץ ורק להוסיף לפני"ז מתוך פרי עץ, אתה מוזמן לבחור את הדרך לעשות את זה. 2. אתה מתכווין למה ששאלתי איך להוציא את זה מטיוטא? אין לי מושג איך נכנסתי לטיוטא ואין לי מושג מה הכוונה במרחב הראשי. אתה יכול לתקן שם כאוות נפשך, ואני את נפשי הצלתי. בפעם הבאה אזהר לא לעשות שום לחיצה מיותרת שתכניס אותי לטיוטא, נו נו. השפל באמת (שיחה) 16:12, 3 בינואר 2023 (IST)
הכלל הוא פשוט, אם ה'ספק' גורם לחידלון - אל תסתפק. יימצא מי שיסדר את זה. תודה על הכל לשניכם. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 17:46, 3 בינואר 2023 (IST)
1. לענ"ד להצמד למקור והשם יהיה פרי עץ ומקיסמום להפנות מפרי הארץ לשיקול דעת המערכת 2. לא ידעתי שיצור טיוטא כל כך קל, סברתי שזה בכונה הר יונה (שיחה) 21:01, 3 בינואר 2023 (IST)
הר יונה מערכת מתנצל על איחור התגובה, פשוט רק עכשיו התפניתי לחזור להתעסק בזה, ויש לי קבצים שהקלדתי (בעצמי, כמובן) כמעט את כל פרי הארץ וחשבתי להכניס אותם לכאן בשלימותם. בנוגע לשאלות שנשאלו, לדעתי עדיף לנקוט הפוך, לקרוא לזה פרי הארץ וליצור דף הפנייה מיוחד 'פרי עץ' שיפנה אל הספר פרי הארץ וביחד עם זאת לציין בדף הפרשות הראשי של פרי הארץ אלו מאמרים הובאו מתוך פרי עץ. אנסה לעשות זאת בעצמי בהמשך החיים.עד כאן בנתיים. [אגב - לא ביקרתי כאן הרבה מאוד זמן, האוצר עדיין פעיל ויש ביקוש לספרים בו? יש נתוני כניסה מבחוץ והפניות גוגל ל'אוצר הספרים השיתופי'?] השפל באמת (שיחה) 15:11, 25 באוקטובר 2023 (IDT)