שיחת משתמש:אריוך

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

חן חן לך, על הצטרפותך לקהילת האוצר. אם תרצה לקרוא קצת על צורת העריכה באוצר, תוכל להיכנס לכאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן. תוכל גם לפתוח דף אקראי, לזהות בתוכו את הדבר אותו אתה רוצה לדעת כיצד לעשות, לדוגמא: הערה או קישור, ואז להיכנס לחלונית ה'עריכה' המופיעה בצד שמאל למעלה ולראות כיצד נעשה הדבר באמצעות קוד המקור של האוצר. בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה) 10:46, 19 באוגוסט 2018 (UTC)

קנין ארבע אמות[edit]

תציץ כאן, האם השם נכון ככה או ששם הערך צריך להיות שונה. אני אעקוב אחרי המשך השינויים שלך בדף בבלי/בבא מציעא/י/א והמשיך לערוך את הערך, גם אתה יוכל לעשות זאת במקביל כמובן. סיני ועוקר הרים (שיחה) 11:14, 26 באוגוסט 2018 (UTC)

מעשר שני[edit]

נושא ארוך מאד לקחת על עצמך, תרצה מראי מקומות? אויצרניק (שיחה) 21:05, 6 באוגוסט 2019 (UTC)

אויצרניק, כל המרבה הרי זה משובח אריוך (שיחה) 22:23, 6 באוגוסט 2019 (UTC)

אופן הקישור לפסוקים בתנ"ך[edit]

ערב טוב, תכף אנסה לחשוב איך לתרץ את הקושיא הנפלאה על פרשת נח... בינתיים סתם בשביל הידיעה כדי לקשר לפסוק בתנ"ך יש להוסיף את הקידומת 'תנ"ך' כפרמטר ראשון בקישור. לדוגמא: [[תנ"ך/בראשית/א#א]] יפנה לבראשית א א. סיני ועוקר הרים (שיחה) 00:42, 1 בנובמבר 2019 (UTC)

ישר כוח בתקוה שאלמד לעתיד אריוך (שיחה) 08:39, 1 בנובמבר 2019 (UTC)
הוספתי הזחה לדברים שלי ושלך, כדי לשוות לזה מראה של דו שיח. נקודתיים בתחילת השורה יזיחו את השורה קצת הצידה, 2 נקודתיים יזיחו עוד וכן הלאה. כשמבוצעת הזחה גם לא צריך לבצע דאבל אנטר. בהצלחה. סיני ועוקר הרים (שיחה) 08:57, 1 בנובמבר 2019 (UTC)

דוא"ל[edit]

שלום, היינו שמחים לאפשר לעצמנו תקשורת מולך גם בדוא"ל, אנחנו לא מעוניינים להטמיע דרישה לדוא"ל בשלב הרישום, וגם כעת נבין לגמרי אם תעדיף לשמור על אנונימיות מוחלטת. בכל אופן נשמח אם תשלח את כתובת הדוא"ל שלך לכתובת המערכת: WikiJewishBooks@Gmail.com. אנחנו מצדנו כמובן שלא נעביר אותו לצד שלישי בלי לבקש על כך רשות. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 08:29, 30 ביוני 2020 (UTC)