שיחת אוצר:פרויקטים פתוחים

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Revision as of 15:52, 19 May 2020 by מהדורה קמא (talk | contribs) (מהדורה קמא העביר את הדף שיחת אוצר:פרוייקטים פתוחים לשם שיחת אוצר:פרויקטים פתוחים: משאיר הפניה, אבל ככה הכתיב בעברית)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

רעיון מבורך[edit]

בדיוק רשמתי עכשיו פרויקט כזה בדף המשתמש שלי, וחשבתי להציע למערכת להודיע לכל המשתמשים הפעילים שיעשו כמוני. אני חשבתי על תזכורת לעצמי, אבל הרעיון שלך יותר טוב, להעתיק את זה לכאן? אברהם ברוכוביץ (שיחה) 19:26, 7 במאי 2020 (UTC)

אני חושב שכדאי. תשאיר גם אצלך אבל שיהיה גם לתועלת כולם. אולי כדאי ליצור תבניות 'בעבודה' 'נזנח' 'עתידי' כדי שיהיה ברור מי עדיין עובד או רוצה לעבוד ומי כבר עבד ואינו רוצה להמשיך. מערכת עזרתך. מצולות ים (שיחה) 20:06, 7 במאי 2020 (UTC)
אני אשמח לעזור, אבל צריך לחשוב אם זה לא 'ילחיץ' אי מי מהעורכים. בל נשכח שכולנו מתנדבים ועושים את זה בזמננו הפנוי ורק מתוך תחושת הנאה בדרך כלל. אני מציע, ברוח דבריו של ר' אברהם ברוכוביץ לכתוב הודעה בלוח המודעות כדי שמי שעוקב אחרי הלוח יוכל לראות, ולהציע לכולם לרשום בדף פרויקטים פתוחים או בדף המשתמש שלהם. צריך לחשוב גם על מקרה שעורך רוצה לעשות בעצמו את הפרויקט שהתחיל בו, אבל עכשיו אין לו חשק או פנאי או שמשקיע בפרויקט אחר, אולי הוא יחשוש לשים את זה ב'פרויקטים' פתווחים. אפשר יהיה להציע לו לשים את זה כן בדף הכללי ולהוסיף בסוגריים (הפרויקט בעבודה. מקווה להגיע לזה עד תאריך פלוני), ואז, במקרה שהוא לא יחזור לטפל בזה עד אותו תאריך ומישהו אחר ירצה לעזור, יוכל לפנות אליו ולברר אם עדיין מעוניין לעשות בעצמו. אני לא מתכוון להטלת איסור על "התערבות בפרויקט" של מישהו, אבל כן לסוג של התייחסות נימוסית בין חברי הקהילה. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 21:06, 7 במאי 2020 (UTC)

איחוד?[edit]

מה ההבדל בין הדף הזה לדף אוצר:משימות פתוחות? עמיאל - שיחה 09:05, 10 במאי 2020 (UTC)

משימות פתוחות בעיקר נועד לדברים טכניים מקומיים, הייתי מעביר לשם את מה שכתב כאן עובר אורח פרוייקטים הכוונה למיזמי ההדרה אם אני מבין נכון את כוונת המכוון. זה נועד יותר לכוון מישהו חדש שרוצה לערוך ולא יודע איפה. סיני ועוקר הרים (שיחה) 11:42, 10 במאי 2020 (UTC)