שיחת משתמש:משה לוי

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר בדף אוצר:הדרכה כללית. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא בדף אוצר:ברוכים הבאים.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמחו לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 01:58, 13 ביוני 2022 (IDT)

תורה תמימה/במדבר/כח[edit]

תודה על העריכות. בנוגע לעריכה הזאת: בכל הקרבנות כתיב שעיר לחטאת ובעצרת אין כתיב לחטאות ---> בכל הקרבנות כתיב חטא ובעצרת אין כתיב חטא... על סמך מה הגהת אותה? על פי דפוס ישן של תו"ת, על פי הירושלמי או מסברא? מי אדיר (שיחה) 09:19, 13 ביולי 2022 (IDT)

איני יודע אם זה המקום לתשובה לא היה זמן לבדוק זאת ואשמח לדעת אם צדקתי, לגבי ההגהה שהגהתי חיפשתי בכמה דפוסים אך לא בדקתי מקום הוצאתם ווכו' אך כיון שראיתי כמה אחרים שונים הגהתי, יש בזה כלל לפי דפוס מסוים ? משה לוי (שיחה | תרומות | דפי משנה) לא חתמ/ה
האם זה היה מדפוס חדש או ישן, זה השאלה? למעשה אם בכמה הוצאות זה כך נראה בסדר (עכ"פ לדעתי הענייה). כדאי לכתוב בתקציר העריכה ע"פ מה תיקנתם להסיר דאגתם של עורכים כמו הרב מי אדיר. עכ"פ (שיחה) 04:25, 19 ביולי 2022 (IDT)