שיחת משתמש:מכון דעת מבינים

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

תבנית:ממק[edit]

שלום ותודה על כל המאמצים. ראיתי שאתה מקשר פעמים רבות למפרשים על אתר (תוס', פני יהושע, שיטמק) באמצעות תבנית {{כאן}}. יצרתי תבנית חדשה {{ממק}} שתעשה את עבודתך קצרה יותר. עיין בה. אוצר האוצר (שיחה) 22:53, 27 בדצמבר 2018 (UTC)

אני עדיין כאן, באמצע דף, תודה רבה ואנסה ליישם, אבל לא נראה לי שזה יעבוד כשיש הבדל בין השם שבספר לשם כאן, למשל [[מהר"ם/{{כאן}}|מהר"מ]] אם אחליף לתבנית שלך {{ממק|מהר"מ}} זה יחפש את הקישור [[מהר"מ/בבא קמא/ב/ב]] ולא ימצא כלום.
מעניין, אתה צודק מן הסתם. אבל עדיין זה יועיל בכל המקומות שהשם תקני. אגב: בסוף קטע בדפי שיחה, נהוג "לחתום" באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני טילדה), שהופכים ל"חתימה" עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה. הוספת החתימה נדרשת כדי שנבין בקלות מיהו הכותב של כל קטע בדף ולכן חשוב להקפיד עליה. אוצר האוצר (שיחה) 23:02, 27 בדצמבר 2018 (UTC)
נכון, אני מעלה עכשיו דף ומשתמש בתבנית שלך, בתצוגה מקדימה זה נראה בסדר. והנה אני חותם. מכון דעת מבינים (שיחה) 23:22, 27 בדצמבר 2018 (UTC)

קטגוריה:ספרי רבי משה בצלאל לוריא[edit]

שלום, המכון שלכם עוסק או יעסוק גם בשאר ספריו? כי ראיתי שמשתמש אחר העלה דפים של עמק סוכות. אם יש לכם טקסטים מוכנים שאתם רוצים להעלות והבעיה היא רק זמן, אני אשמח לעזור. אויצרניק (שיחה) 14:32, 7 באוגוסט 2019 (UTC)

סליחה על איחור המענה, יש לנו מוכן בס"ד כמעט גמור גם הנפש חיה לבבא מציעא ונהור שרגא ליבמות, וכל שאר הספרים רק חלקי, ואי"ה נעלה כמסת הפנאי ותודה לכב' על העזר. מכון דעת מבינים (שיחה) 18:28, 15 בספטמבר 2019 (UTC)
שלום, רק עכשיו ראיתי שחזרתם לפעילות, כל הכבוד ותודה רבה! אויצרניק (שיחה) 18:01, 22 בספטמבר 2019 (UTC)

ברוכים השבים[edit]

שמח לראות שחזרתם לפעילות כאן, תבורכו, אם משהו לא מסתדר, אנחנו זמינים כל העת, וישנם גם דפי העזרה. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 14:46, 15 ביוני 2020 (UTC)

שלום ותודה. משהו לא מסתדר - העלינו כמה דפים מתורת הקנאות לרמ"ב וסרגל המפרשים בצד לא מופיע, זה משהו שאפשר לפתור? מכון דעת מבינים (שיחה) 14:54, 15 ביוני 2020 (UTC)
אה. כמובן. מסדר מיד. תוכל לספק לי רשימה של כל ספרי רמ"ב לשמותיהם (שמות בלבד, אין צורך במסכתות)? ואכניס לתבנית. אם לא תעשה את זה עד הלילה-בוקר, אולי כבר אייבא רשימה כזו לבד. ערב טוב. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 17:39, 15 ביוני 2020 (UTC)
ראיתי את ההודעה שלך רק עכשיו, להלן רשימה מהירה לפי סדר הופעת הספרים (ובונוס - ההתאמה למסכתות):
נהור שרגא - יבמות (וילנא תרל"ב)
נפש חיה - בבא מציעא (ורשה תר"מ)
כובע ישועה - בבא קמא (ורשה תרמ"ח)
מעשה בצלאל - על פסקי הלכות הריקאנטי (פיעטרקוב תרנ"ד)
מעשה חושב - ערכין (ורשה תרנ"ה)
תורת הקנאות - סוטה, ורשה תרנ"ט)
פירוש שבעת הנרות על ספר התשב"ץ (ורשה תרס"א)
מלאכת חושב - תמורה (ורשה תרס"ב)
עמק סוכות - סוכה (בילגורייא תרס"ט)
כתר ישועה - כריתות (פיעטרקוב תרע"ג)
מצבת משה - מועד קטן (וילנא תרפ"ד)
מלאכת בצלאל - שבועות (ורשא תרצ"ח)
יום טוב. מכון דעת מבינים (שיחה) 14:28, 16 ביוני 2020 (UTC)