שיחת משתמש:213.137.64.99

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

הי, רציתי להודות לך על עריכתך בדף חומר עזר/שבת/ב/א, אבל בגלל שלא היה לך חשבון אני עושה זאת כאן... אשמח לעמוד לעזרתך אם יש לך שאלה כלשהי, כאן או בדף השיחה שלי. תוכל לקרוא על יצירת החשבון בדף ההדרכה הכללית או את הסיבה ליצירתו בדף למה ליצור חשבון?. בהצלחה! מי אדיר (שיחה) 01:44, 27 בנובמבר 2020 (IST)

כל כך הרבה עריכות משובחות, אולי בכל זאת כדאי שתיצור חשבון. תוכל לעקוב גם דרך רשימת המעקב שלך על שינויים שהתרחשו בעקבות עריכות שביצעת בדפי האוצר וללמוד יותר על אופן העריכה באוצר. מי אדיר (שיחה) 10:11, 19 בינואר 2021 (IST)
מי אדיר כבר יש לי חשבון תחת השם בן עזאי.

הפניה לקול הלשון[edit]

שים לב שההפניה שיצרת מפנה לדף הכללי על שיעורי הדף היומי ולא לדף ממוקד לדף זה, אשר על כן מקומה מתאים בדף הדף היומי. תוכל להוסיף שם פרק חדש "שיעורי שמע מקוונים" או משהו אחר בסגנון זה ולהוסיף שם את הקישור. מי אדיר (שיחה) 01:46, 27 בנובמבר 2020 (IST)


This is the discussion page for an anonymous user who has not created an account yet, or who does not use it. We therefore have to use the numerical IP address to identify them. Such an IP address can be shared by several users. If you are an anonymous user and feel that irrelevant comments have been directed at you, please create an account or log in to avoid future confusion with other anonymous users.