שיחת משתמש:למדן

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to: navigation, search

ברוך הבא, ברכות לרגל יצירת החשבון. משתמשי האוצר ישמחו לסייע בכל שאלה. תוכל לשאול אותה כאן, או להיעזר בדפי הייעוץ. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 09:09, 19 בנובמבר 2018 (UTC)

איך עושים רווח בין שורות? האנטר לא מועיל.
רווח נעשה באמצעות 2 אנטרים או באמצעות תבנית {{ש}}. בדרך כלל עדיף להשתמש ב2 אנטרים. כמו כן שמתי לב שלא חתמת בסוף דבריך בדף השיחה, תוכל (וכך צריך) לעשות זאת באמצעות הוספת ~~~~ ארבעה סימני טילדה בסוף דבריך. בהצלחה! מי אדיר (שיחה) 11:13, 19 בנובמבר 2018 (UTC)
תודה. למדן (שיחה) 08:21, 20 בנובמבר 2018 (UTC)

זכויות יוצרים[edit]

הי, שמתי לב שהתחלת להעלות לאוצר את דברי המשך חכמה, יישר כח! כדאי לשים לב שהמקור ממנו הטקסט נלקח הוא חופשי מזכויות יוצרים. לדוגמא: הקלדה עצמית מספר מודפס במהדורה ישנה. או מכל מקום אחר במידה ופורסם תחת רשיון 'נחלת הכלל'. אם יש לך ספקות תוכל להציג אותם בדף המיועד לכך ומשתמשי האוצר ישמחו לעזור. מי אדיר (שיחה) 11:18, 19 בנובמבר 2018 (UTC)

כהמשך לדברי 'מי אדיר': אני שם לב שהתנצלת על הוספה ממקור עם זכויות, טוב ששמת לב והבאת את הדברים ממקור בלא זכויות, חשוב מאד להקפיד על זה!!!. אם תוכל לתת כמה מילים על צורת העבודה שלך זה יועיל לכל שאר המשתמשים, תודה מראש ומקווה שזה לא יטריח אותך מדי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 07:44, 30 בדצמבר 2018 (UTC)
בשמחה. אני מקליד מדפוס ישן (לא כתוב עליו את הדפוס כתוב רק הובא לדפוס ויצא לאור בהשגחת ר' מנחם מענדל דובער ז"ק שליט"א הגאב"ד דק"ק ריגא יצ"ו), אבל בגלל שיש לפעמים קטעים שנשמטים ממקום אחד ונמצאים במקום אחר אני מציץ מדי פעם בספר מודפס כדי לראות אם לא פיספסתי משהו, במקרה דנן מצאתי קטע ולכן הקלדתי אותו כדי לא לשכוח ממנו ולחפש אותו בדפוס הישן, בסופו של דבר לא מצאתי אז מחקתי. למדן (שיחה) 07:55, 30 בדצמבר 2018 (UTC)

העברת הדף 'משך חכמה/בראשית'[edit]

כפי שבטח תשים לב הדף שיצרת 'משך חכמה/בראשית' הועבר לדף 'משך חכמה/בראשית/א'. דף 'משך חכמה/בראשית' לעומת זאת הפך לדף אינדקס. מי אדיר (שיחה) 11:42, 19 בנובמבר 2018 (UTC)