רש"ש/ברכות/מט/א

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

< עמוד קודם · עמוד הבא >
מעבר לתחתית הדף

לדף הבבלי
צורת הדף


עיון בפרויקט 'מפרשי האוצר' מבית 'אוצר החכמה' על דף זהלדף זה באתר "על התורה" לדף זה באתר "ספריא" מידע וקישורים רבים על דף זה ב'פורטל הדף היומי' לדף זה באתר "ויקיטקסט" לדף זה באתר "הכי גרסינן" לשינויי נוסחאות של התלמוד הבבלי, האתר כולל תמונות והעתקות של כל עדי הנוסח לתלמוד: קטעי גניזה, כתבי יד ודפוסים קדומים. האתר כולל גם סינופסיס ממוחשב לכל התלמוד במספר תצוגות המאפשרות להבליט ללומד שינויים שהוא מעוניין בהם. All content on the FGP portal is the property of The Friedberg Jewish Manuscript Society לדף זה באתר "שיתופתא"דפים מקושרים


צור דיון על דף זה
לדיון כללי על דף הגפ"ת הנוכחי


מפרשי הדף

רש"י
תוספות
רמב"ן
רשב"א
ריטב"א
שיטה מקובצת

חי' הלכות מהרש"א
חי' אגדות מהרש"א
פני יהושע
רש"ש


חומר עזר
שינון הדף בר"ת


רש"ש TriangleArrow-Left.png ברכות TriangleArrow-Left.png מט TriangleArrow-Left.png א

[גמרא איתיביה לוי לרבי כו' על הארץ ועל הפירות. נראה דצ"ל ועל פירותיה עי' לעיל (מ"ד):

שם ואת שבקת כו' ועבדת כרב. ק"ל דהא לעיל איתא בברייתא דר' אבא דהוא רב (לקבלת הערוך) אמר דל"י וכן ר' אילעא כו' משום רבינו דהיינו רב (בכ"מ) אמר דל"י. לכן נ"ל לגרוס ועבדת כרב חננאל]:

רש"י ד"ה ויתיב ר"ג ואמר טעה כו'. א"ל ר"ה לר"ג כו'. לכאורה ה"נ לפרש דר"ה אמר טעה כו' ור"ג שאל ליה מאן כו'. וראיה דלקמן ע"ב איתא דר"ה אמר משמיה דרב ועי' גי' הרא"ש:


אוצר הספרים היהודי השיתופי מקפיד מאד על שמירת זכויות יוצרים: הגרסה הראשונה של עמוד זה לא הוקלדה בידי מתנדבי האוצר, אך פורסמה ברשת תחת "נחלת הכלל" (Public domain).

אם אתם בעלי הזכויות ולדעתכם המפרסם הפר את זכויותיכם והטעה אותנו באשר לרישיון, אנא פנו אלינו (כאן) ונסיר את הדף בהקדם.

< עמוד קודם · עמוד הבא >
מעבר לתחילת הדף