Open main menu

ברוך הבאEdit

חן חן לך, על הצטרפותך לקהילת האוצר. מאחר ויש לך ותק בפעילות ויקי הרי שאינך צריך כנראה חלק ניכר ממהדרכות, אבל מצד שני דווקא מי שהגיע מאתר מקביל לפעמים כדאי לו לקרוא בעיון את ההדרכות הספציפיות לאוצר בגלל השינויים בין האתרים. אם תרצה לקרוא קצת על צורת העריכה באוצר, תוכל להיכנס לכאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן. אני אישית זמין כאן לכל שאלה שהיא... בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה) 10:06, 1 בספטמבר 2019 (UTC)

אברבנאלEdit

בוקר טוב, תודה על שימת הלב למתרחש באברבנאל. אתה לא צריך להחליף זאת באופן ידני. כפי שזה עלה בצורה אוטומטית ניתן להעלות את זה שוב בצורה תקינה. מעלין ולא מורידין (שיחה) 07:29, 11 בנובמבר 2019 (UTC)

בשמחה. הריני עוצר.. קצת הלכתי לאיבוד.. לא בדיוק ברור איפה צריכים לעצור את הטעות.. --Roxette5 (שיחה) 07:31, 11 בנובמבר 2019 (UTC)
זה לא הולך רציף עד סוף הספר? מתישהו זה מסתדר? מעלין ולא מורידין (שיחה) 07:46, 11 בנובמבר 2019 (UTC)
עכשיו בדקתי. מה שחסר לכם זה ויקרא פרק כ"ז. אבל גם מצאתי עוד דבר... הקטסט של אברבנאל ויקרא י"ט נמצא בפרק י"ח. לידיעתך, כבר יידעתי לאנשי סאפריה.--Roxette5 (שיחה) 08:11, 11 בנובמבר 2019 (UTC)
העלתי מחדש וסידרתי את הבעיות, למעשה היו כאן כמה תקלות. פרק כ"ז לא חסר כולו אלא רק חלק ממנו, מקווה להשלימו במהירות. מלבד פרק י"ח-י"ט, הבעיה הזו היתה קיימת בעוד פרקים, אבל איני בטוח שזו תקלה כי מדובר בקטעים שלמים שמפרשים כמה פרקים יחד, יתכן שכוונתם היתה בכוונה להביא את הקטע גם על פרק זה וגם על פרק זה מתוך כוונה שמי שינווט לאחד מהפרקים יקבל את המידע הרלוונטי עבורו. איני מונח בסוגיה ולכן לא רציתי לקבל החלטה שכזו, אבל יתכן מאד שכדאי להשאיר את כל הטקסט בדף אחד (פרק י"ח בשביל הדוגמה) ולקשר אליו מהפרק השני (פרק י"ט בדוגמה הנ"ל). מעלין ולא מורידין (שיחה) 17:14, 11 בנובמבר 2019 (UTC)

מה שלומך?Edit

הי יקירי, קצת נעלמת לנו. נשמח לשמוע שאתה מרגיש טוב, ועוד יותר נשמח לראותך פה עוד ועוד, לרווחת כל הלומדים. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 21:18, 28 ביולי 2020 (UTC)

שלום וברכה. הכל טוב. ציינתי לכם בדף המשתמש שלי, עבודות שסיימתי באתר וויקיטקסט שאתם מוזמנים לייבא לכאן אם מוצא חן בעיניכם. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 14:57, 29 ביולי 2020 (IDT)
תודה עצומה על הרשות הנדיבה להשתמש בחומרים שהעלית לפי תנאי הרישיון שלנו. שמח לשמוע שהכל טוב. וכאמור, "'עוד יותר נשמח לראותך פה עוד ועוד. צום קל ובשורות טובות. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 15:35, 29 ביולי 2020 (IDT)
לצורך חידוד, אתם מוזמנים לייבא את החומר אבל למרות תנאי הרשיון שלכם הוא כבר בנחלת הכלל באתר וויקיטקסט, קרי מותר לשימוש מסחרי. ייתכן אם תוסיפו עליו תוספות כלשהם - אזי התוצר הסופי תהיה תחת הרשיון שלכם לאיסור מסחרי. אחרת, העלאת החומר במתכונתו הנוכחית באתר כאן כמוהו כהעלאת כל חומר שכבר נמצא בנחלת הכלל, ויהיה מותר להעתקה. כנלע"ד. --Roxette5 (שיחה) 15:52, 29 ביולי 2020 (IDT)
אתה מתכוון שנוסיף את התבנית {{פורסם בנחלת הכלל}}? ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 15:54, 29 ביולי 2020 (IDT)
אני חושב שזה יהיה רעיון טוב. אבל תעשו כטוב בעיניכם. בברכה,--Roxette5 (שיחה) 16:08, 29 ביולי 2020 (IDT)
זה לא רק רעיון טוב, ישראל קלר. זו המדיניות שלנו, כדי להפנות את תשומת לב הגולשים שהחומר קיים כבר במקום אחר בנחלת הכלל. כמובן שכל עוד אין בו שינויים משמעותיים החומר נשאר במצבו הקודם, וגם אין לנו שום סיבה להטיל מגבלות חדשות על הלומדים. המגמה שלנו היא להעמיד לרשות הלומד ה"פשוט" כמה שיותר טקסט תורני בחינם, בכמה שיותר איכות. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 22:53, 1 באוגוסט 2020 (IDT)
טעיתי באופן חלקי. מהמעט שהבנתי עכשיו, העריכות שביצעתי בוויקיטקסט נחשבים בברירת המחדל תחת הרשיון של CC-3.0 (המצריך ייחוס-שם ושיתוף זהה), ולא בנחלת הכלל. עם זאת, הטקסט עצמו בוודאי בנחלת הכלל, כך שרק מה שנשאר תחת הרשיון של CC-3.0 זה אולי העיצוב והפיסוק... (התבניות של חישוב הגימטריאות אינו משלי ועל זה אכן כן מסתבר שהוא תחת הרשיון של CC-3.0 כמדיניות וויקיטקסט).
למעשה יש לכם 3 אפשרויות.
  • א' לייבא את החומר כפי שהוא ולהחריג את הדף מרוב הדפים כאן ולציין שהוא במקורו מאתר וויקיטקסט ותחת התנאים של שיתוף זהה,
  • ב' להחשיב את הפיסוק והעיצוב כדבר שאינו תחת החוק של זכויות יוצרים ואם כן לייבא את החומר ישירות לכאן ולהציגו תחת הרשיון שלכם או כנחלת הכלל, היות וכל מה שייבאתם הינו חומר שנחשב כבר בנחלת הכלל בהיותו 70 שנה שעברו ממות מחבר הספר
  • ג' להחשיב את הפיסוק והעיצוב שהוספתי כדבר שיש עליו זכויות יוצרים, ולהחליט לא לעשות כחלופה א', ואז תוכלו רק להציג את הטקסט עצמו של הספרים ללא העיצוב/פיסוק.
כנלע"ד. מה שתרצו. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 02:34, 2 באוגוסט 2020 (IDT)
הנקודה היא כזו - כשפרסמת טקסט ברישיון CC-3.0, אתה לא מוותר על הזכויות הרחבות יותר שהיו לך בו, אלא משחרר בוויקיטקסט ברישיון הנ"ל על כל מגבלותיו. אבל לך עצמך נשארת זכות טוטאלית ולא מוגבלת על הטקסט שלך בגרסה שלפני שהתערב בו מישהו אחר. לכן אתה עדיין יכול להעלות את אותו טקסט במקום אחר ברישיון חופשי לחלוטין או בכל צורה אחרת שתעלה על דעתך, למשל להדפיס את הספר בלי לתת אפילו קרדיט (לעצמך...). מה שאנחנו מבקשים זו הבהרה שלך שמבחינתך אנחנו יכולים להשתמש בטקסט שלך (בלי תוספות של ויקיטקסט או משתמשיו האחרים מלבדך) בכפוף לתנאי הרישיון שלנו, שזה אומר שיצירה נגזרת לא תהיה כפופה לתנאי הרישיון המקוריים. היטבתי להגדיר, מערכת? אוצר האוצר? מהדורה קמא (שיחה) 13:10, 2 באוגוסט 2020 (IDT)
היטבת ;) סיני ועוקר הרים (שיחה) 16:34, 2 באוגוסט 2020 (IDT)
הבנתי. בזאת נתונה לכם הרשות להעלות את ההקלדות שלי כמדיניות האתר כאן. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 18:18, 2 באוגוסט 2020 (IDT)
Return to the user page of "Roxette5".