שיחת תבנית:סרגל בבלי/פנים

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

רעיון חשוב[edit]

רעיון בקשר לתבנית זו, צץ לי כעת ואני ממהר לרשמו כאן שלא ילך לאיבוד.

התבנית כבדה, היא קוראת להמון ספרים שבדרך כלל לא קיימים על כל המסכתות. אם המצב ילך ויחמיר, אפשר להציע להציג בה רק את ספרי היסוד (ראשונים ואחרונים) ומלבדם שני קישורים: "קובץ מפרשים" ו"ילקוט מפרשים חדש", בראשון יוצגו כל המפרשים שלא נכללו בין ספרי היסוד ובשני מפרשים שסגנונם הערות קצרות בסגנון המצוי בסוף ש"ס וילנא וכן ליקוטים שמצויים בספרי שו"ת וכדומה בסופם או בתחילתם. דפים אלו יכילו את אותו תנאי לגבי כל המפרשים שלא יופיעו בסרגל שבדף עצמו, וכך יוכל כל אחד להגיע אליהם מהדף, בלי להכביד עליו בברירת מחדל.

קישור שלישי יהיה לדפים מסוג "כל המפרשים על דף זה" שיציגו ברצף את כל המפרשים הזמינים על העמוד הנוכחי באמצעות תבנית שאכין לשם כך. זה עשוי להועיל למי שירצה לחפש בבת אחת בכל מפרשי העמוד אם נגעו בנושא מסוים, בצורה מרוכזת. וכן יוכלו להיעזר לשם כך במנגנון החיפוש המהיר של הדפדפן. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 08:40, 9 ביוני 2020 (UTC)

רעיון מעולה. מציע להמתין עם זה עד שיהיה לנו "דף לדוגמה" למשל ברכות ב. או בבא קמא ב. וכדומה שעליהם יהיה את כל החומר וכך תוכל להמחיש לכולם את הרעיון, אני בטוח שכולם ירצו את זה. מהדורה קמא (שיחה) 18:40, 9 ביוני 2020 (UTC)

בבלי מפוסק[edit]

מישהו יכול לעזור? נועם (שיחה) 21:22, 31 במאי 2021 (IDT)

אני אשתדל לעזור. אבל ישנה בעיה פשוטה, כל תנאי "אם קיים" נוסף שנכנס לתבנית מכביד אותה מאוד. הפתרון הוא ליצור דף תבנית מיוחד שבו יצטרכו למלא בפרוטרוט באלו מסכתות או דפים בודדים קיים הבבלי המפוסק. עדיף מסכתות שלמות. או לחכות להשלמת המפעל על כל הש"ס. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 21:33, 31 במאי 2021 (IDT)
הבנתי. נועם (שיחה) 21:39, 31 במאי 2021 (IDT)