שיחת משתמש:213.137.64.107

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוך הבא[edit]

הי, רציתי להודות לך על עריכתך בדף שיחה:רש"י/שבת/לז/ב, אבל בגלל שלא היה לך חשבון אני עושה זאת כאן... אשמח לעמוד לעזרתך אם יש לך שאלה כלשהי, כאן או בדף השיחה שלי. תוכל לקרוא על יצירת החשבון בדף ההדרכה הכללית או את הסיבה ליצירתו בדף למה ליצור חשבון?. בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה)

תגובות לגליונות קודמים[edit]

שלום ותודה. אפשר לנצל את העובדה שאנחנו לא על נייר מודפס, כדי להכניס את התגובות על הגליונות הקודמים היישר לתחתית הגליונות הקודמים, או אפילו בתוך השרשור בגליון המקורי. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 10:23, 7 במאי 2020 (UTC)

פורום לתורה[edit]

העיצוב בקישור שהוספת שונה מהעיצוב הקלאסי של פורום לתורה, עד כמה שזכור לי, זו אותה פלטפורמה? סיני ועוקר הרים (שיחה) 13:24, 26 בנובמבר 2020 (IST)

הרשמה[edit]

תודה על הרחבותיו בדף ערך/כלי ראשון וכלי שני. למה כבודו לא נרשם? --שמש מרפא (שיחה) 08:12, 16 במאי 2021 (IDT)

(שיחה) אני רשום ושם המשתמש שלי הוא בן עזאי, אך לא בכל פעם אני טורח להיכנס לחשבון, בן עזאי (שיחה) 12:52, 16 במאי 2021 (IDT)

This is the discussion page for an anonymous user who has not created an account yet, or who does not use it. We therefore have to use the numerical IP address to identify them. Such an IP address can be shared by several users. If you are an anonymous user and feel that irrelevant comments have been directed at you, please create an account or log in to avoid future confusion with other anonymous users.