שיחת משתמש:לוי הלוי

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוכים הבאים[edit]

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר בדף אוצר:הדרכה כללית. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא בדף אוצר:ברוכים הבאים.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמחו לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 00:34, 12 בספטמבר 2021 (IDT)

משהו לא הסתדר לי. העליתי ספר שלם עם הדגשות והכל כמו שצריך אבל חלק מהשורות מודפסות רצוף כאילו אין 'אנטר'. תודה וסליחה.--לוי הלוי (שיחה) 02:59, 12 בספטמבר 2021 (IDT)
בקוד כאן צריכים להקיש אנטר ב פעמים. פעם א לא עושה כלום. עכ"פ (שיחה) 04:24, 12 בספטמבר 2021 (IDT)
אה. אנסה לבדוק. לוי הלוי (שיחה) 18:06, 12 בספטמבר 2021 (IDT)

דף המשתמש[edit]

ר' לוי, מותר לשאול למה הספר שבדף המשתמש שלך נמצא שם ולא יחד עם כל שאר הספרים במרחב הראשי? ספר חשוב ומוכר וראוי. יישר כח על הקלדתו. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 18:08, 12 בספטמבר 2021 (IDT)

הוספתי לאחר התנגשות עריכה: קראתי וכתבתי על מחבר הספר בלקסיקון שלנו (בפוסט שיפורסם היום) אשמח לקשר לספר באוצר הספרים היהודי, אבל משום מה נדמה לי שהספר לא במקומו הנכון. (אחרי ההתנגשות - שמח שמערכת שם גם הוא לב לבעיה. אישי ישראל (שיחה) 18:10, 12 בספטמבר 2021 (IDT)
{גם אני התנגשתי עם שניכם} מערכת אודה לך אם תסדר את זה "במרחב הראשי" כדי שאדע לעתיד איך עושים, לא ידעתי אז שמתי הכל בדף עם שמי. אישי ישראל - מעניין, למדתי הרבה בספר ואיני מכיר הרבה פרטים עליו (כמדומני שראיתי פעם ערך עליו בויקיפדיה אבל אני לא בטוח), בכל אופן שים לב שהוספתי להודעה שלך נקודותיים כי בלי זה היא הופיעה כהמשך להודעה של 'מערכת' ולא כהודעה בפני עצמה.--לוי הלוי (שיחה) 18:13, 12 בספטמבר 2021 (IDT)
אטפל בעזרת ה' בהמשך היום, ברשותך, אני באמצע משהו. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 18:14, 12 בספטמבר 2021 (IDT)
בוצע בוצע, ראה בבקשה: תורת הלוים והדפים המקושרים שם. כך בערך צריך להיראות מבנה ספר באוצר הספרים היהודי השיתופי, אנא הקדש כמה דקות לראות את הדפים במצב 'עריכה' כדי להבין מה עשיתי וכך תוכל לעשות זאת בעתיד בעצמך. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 22:07, 12 בספטמבר 2021 (IDT)