שיחת משתמש:יהונתן

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

בריך מתייך לשלם. מערכת (שיחה) 14:35, 26 בפברואר 2018 (UTC)

שו"ת רע"א[edit]

יהונתן ברוך הבא, אני רואה שהתעניינת לגבי העלאת שו"ת רע"א לאתר, האם רצונך לתרום הערות על השו"ת? אם כן, אוכל אני להעלות את הטקסט לתשובות שמעניינות אותך, ואתה תתרום את חלקך בכתיבת ההערות. כמו כן, אני יכול להפנות אותך למקורות מהם אפשר להעתיק את הטקסט הראשוני ברשיון חופשי ותוכל אתה בעצמך לתרום ולסייע לקהילה בתרומת הטקסט עצמו. מי אדיר (שיחה) 11:40, 8 במרץ 2018 (UTC)

הזכרתי אותו כדוגמא. אצלנו בישיבה אמרו שמי שיש לו תירוץ לקושיית הרעק"א, כנראה שלא הבין את שאלתו... ועכשיו ברצינות, אני בינתיים חושב שעדיף לייבא טקסטים בסיסיים ואחר כך ניתן יהיה להוסיף עליהם הערות. לכאורה אף אחד לא יחפש הערה על ספר בשלב זה. השלב הראשון הוא שיהיה לכל לומד טקסט נגיש חופשי, ועל הדרך יוכל לקרוא או להוסיף הערה. בהמשך, מאגר ההערות כבר יהיה כדאי לעצמו. אשמח אם תוכל להפנות אותי למקורות בעלי טקסט ברישיון חופשי, ואנסה לכך לתרום מעט מה שאוכל. יהונתן (שיחה) 11:50, 8 במרץ 2018 (UTC)
אענה על ראשון ראשון ועל אחרון אחרון. אתה צודק שבשביל האתר בכלל עדיף לייבא טקסטים בסיסיים, אך הכלל הראשון שלנו הוא שכל אחד יתרום היכן שליבו חפץ, לכן אם יש מי שלומד כעת נושא מסויים ודווקא בו יש לו מה לתרום אנו נשמח אם יעשה זאת. ברור שמי שנדבו לבו ורוצה לסייע בשלבים הראשונים בדברים הנצרכים יותר עדיף שייבא טקסטים מרובים ובסיסיים ככל האפשר.
בנוגע לשאלתך על מקורות ברשיון חופשי, לא התכוונתי למקורות בעלי טקסט אלא לקבצי PDF באיכות טובה וברשיון חופשי.מי אדיר (שיחה) 12:08, 8 במרץ 2018 (UTC)
ברשותך, ומכיוון שיש לי המשך על הדיון שפתחתי בשער הקהילה, נמשיך את הדיון שם. יהונתן (שיחה) 12:11, 8 במרץ 2018 (UTC)

זמן רב לא התראינו[edit]

שלום יקירי, נשמח לראותך שוב לצידנו. תוכל להגדיר כתובת דוא"ל וכך נוכל לשמור אתך על קשר רציף. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 13:01, 29 ביולי 2020 (IDT)