שיחת משתמש:איתמר

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search

ברוכים הבאים[edit]

שלום רב איתמר, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר כאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמח לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 01:34, 11 ביוני 2020 (UTC)

הדרכה[edit]

שלום איתמר, צהריים טובים. אני מגיב לך כאן ולא על מה שכתבת (בשונה מאופן התקשרות הרגיל באוצר שהתגובה באה כמובן כהמשך לדיון הקודם) זאת משום שכאן תוכל למצוא בקלות יתירה את הדברים.

ראשית, מה שעשית הוא נפלא, הפלוס הגדול באוצר זה ששום דבר לא נעלם, כלומר - איפה שלא תרשום משהו יראו אותו. זאת אודות לדף מיוחד:שינויים אחרונים, שם נרשמת כל עריכה של עורך, ומיד יכולים שאר העורכים לבקר את עריכתו ולסייע לו ככל שנדרש.

שנית, אני מבין את התחושה שלך לגבי ההתאקלמות במערכת וב"קוד ויקי" (הקוד שבו כותבים באוצר), אבל זה רק ענין של זמן, מהר מאד מתאקלמים ונהנים מזה. תשאל את ישראל קלר ואת ש"ס יידן (ועוד הרבה... הם קפצו לי על הלשון/המקלדת).

שלישית, לפי מה שהבנתי יש ברשותך דברים שכתבת על נושאים תורניים שונים לפי נושאים ולא לפי סדר הדף בש"ס וכדומה. המקום המתאים לכל זה הוא מרחב הערכים של אוצר הספרים היהודי השיתופי אתה נכנס בוחר את הערך המתאים ופשוט מתחיל לערוך אותו. אל דאגה, אם תהיה בעיה אני או שאר העורכים נהיה שם לעזור.

רביעית, הערות שוליים באוצר שונות מהערות שוליים בוורד. איך עושים את זה רושמים תבנית הערה בצורה הזאת {{הערה|}} אחרי הקו המאונך רושמים את ההערה. אדגים כאן דוגמא פשוטה: אם אני ארשום{{הערה|תודה על רצונך לסייע בבניית האוצר.}} התוצאה תהיה[1] [העיצוב היפה של "שולי הגליון" קרה בגלל שהוספתי בתחתית הדף עוד תבנית {{שולי הגליון}}.

ושכחתי עוד דבר קטן, אני מעביר את מה שכתבת על ציצית לערך:ציצית.

בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה) 10:29, 11 ביוני 2020 (UTC)

בהחלט מכיר את התחושה. לקח לי די הרבה זמן ללמוד את הכל, אבל אני טעיתי ולא עשיתי כמעט שום עריכה לפני כן כי חששתי שאני אזיק. היום אני יודע שזה לא היה נכון. מצטרף לברכת ה"ברוכים הבאים". ש"ס יידן (שיחה) 12:46, 11 ביוני 2020 (UTC)
מצטרף למה שכתבו, בינתיים אוסיף הסבר קצר על קוד ויקי ממה שלמדתי בינתיים:
  • חתימה והזחה: כדי שהמשתתפים בדיון יוכלו לתקשר בקלות ולהבין מי כתב כל משפט, נהוג לחתום בדפי שיחה באמצעות הקלדת ~~~~ (ארבעה סימני ~) שהופכים לחתימה עם שמירת הדף. לחלופין, ניתן להשתמש בכפתור חתימה: חתימה.
    נוסף על כך, נהוג להזיח תגובה באמצעות נקודתיים (הסימן :) בתחילת התגובה. כך נשמר הסדר בשיחה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת – נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. באופן זה, נשמר הסדר בדיון ויודעים אילו דברים נכתבו כתגובה לדברים שהופיעו קודם.
  • קישורים פנימיים: [[שם הדף|מה שאתה רוצה שיהיה כתוב]].
  • קישורים חיצוניים: [www.masheu.co.il המילים שאתה רוצה שיופיעו.]
כפתורים- בלחיצה על "מתקדם" תוכל להגיע לרשימת כפתורים:
  1. לא הוגדר כפתור. ראו {{כפתור}} לרשימת ה"כפתורים" המלאה.- טקסט שלא משתמש בקוד ויקי.
  2. טקסט מוגדל, טקסט מוקטן- טקסט גדול/קטן.
  3. טבלה- טבלה.
תבניות: תוכל לראות ב"מתקדם" תבניות נפוצות.
אבל הדרך הכי טובה לדעת איך לערוך, היא להיכנס לדפים ולראות את קוד המקור שלהם. כך אני למדתי לערוך באוצר.
בהצלחה רבה!
-- ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 13:05, 11 ביוני 2020 (UTC)

מבוא לנושא מניין המצוות[edit]

שלום איתמר, העברתי את המאמר הנהדר (אתה כתבת?) לדף משתמש:איתמר/מבוא לנושא מניין המצוות, על מנת שנשלב אותו בעתיד בהתאמות כלשהן לפורטל הראשי של תרי"ג מצוות, שכבר בהכנה. זה נשמע נהדר. העברתי כי המקום שבו בחרת למקם אותו לא מתאים, וגם זנוח, אף אחד לא ימצא אותו ככה. אתה יכול להמשיך לעבוד עליו בקישור הנ"ל. שבת שלום ותודה על הכל. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 22:18, 11 ביוני 2020 (UTC)

תסכם עם שבח המצוות, יש לו תוכניות כאלה. ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 04:49, 12 ביוני 2020 (UTC)


שולי הגליון


  1. תודה על רצונך לסייע בבניית האוצר.

עזרה בעריכה[edit]

אם אתה צריך עזרה תוכל לפנות אלי כאן או בדף השיחה שלי. ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 12:13, 12 ביוני 2020 (UTC)

אשתו כגופו[edit]

העברתי את הדף לדף ערך:אשתו כגופו ששם מקומו, אנא שים לב שלא יווצרו כפילויות מיותרות. תודה רבה על תרומותיך, המון חומר וערוך בטוב טעם ודעת. שבת שלום. מי אדיר (שיחה) 12:28, 12 ביוני 2020 (UTC)

אני רואה שגם הדף החדש שיצרת הוא ללא ה'קידומת' ערך: אנא הקפד על כך, במרחב הראשי ישנם רק שמות של ספרים ולא של נושאים. תודה ובהצלחה. מי אדיר (שיחה) 12:39, 12 ביוני 2020 (UTC)
אין לחץ, רבנו. מי אדיר, איתמר הוא עורך חדש, תן לו לנשום, אחרי שיגמור לעבוד על הערך תוכל להעביר אותו בקלות למיקום המדוייק וה"נכון". שבת שלום לשניכם. מהדורה קמא (שיחה) 12:43, 12 ביוני 2020 (UTC)
וכמובן, יישר כח! איתמר, על החומר המושקע. מהדורה קמא (שיחה) 12:43, 12 ביוני 2020 (UTC)

בעניין פורטל:תרי"ג מצוות[edit]

כבוד הרב איתמר שלום ושבוע טוב! ראיתי את העבודה הנפלאה שעשית, ממש התפעלתי! זה נראה שיש לך את הנושא טוב טוב בידים. גם לי יש רגש מיוחד לעניין תרי"ג המצוות ואשמח אם תוכל ותרצה להשתתף עימי בבניית הפורטל וכן בעיצה ותושייה בדרך שהינך רואה אותו כמועיל תוכל ליצור איתי קשר בדף השיחה שלי המקושר לכאן משתמש:שבח המצוות ותוכל לראות שם את הפורטל, ולערוך כאוות נפשך.שבח המצוות (שיחה) 20:49, 13 ביוני 2020 (UTC)

שלום איתמר, גם אני נהנתי מאד מהעריכות האחרונות שלך, אך בנימה של אמת, התחברתי יותר לעריכות שערכת ביום שישי, יצירת ערכים חדשים/מורחבים במרחב הערכים של האוצר. ליקוט מקורות הוא פחות תועלתי מהבחינה הזאת. בעבר השקעתי זמן רב בפיתוח מרחב הערכים, ראה ערך שיצרתי בשבוע שעבר ערך:מאה ברכות, וחווה דעתך. מצולות ים (שיחה) 21:46, 13 ביוני 2020 (UTC)
אני לא מבין מה הולך פה, וסליחה על ההתערבות. שבח המצוות, האם אתה לא מתואם עם איתמר?
איתמר היקר, שבח הכין תשתית לקראת העלאת חומר שהוא סיפר לנו שהכין כבר זמן רב. ואז אתה מגיע ויוצר את הדפים ויוצק לתוכם תוכן שמוכן אצלך? אתה חושב שזה כדאי? היה הגיוני יותר לסנכרן קודם את החומר ואז להעלותו, כך לחסוך כפילות עבודה. או שפספסתי משהו? האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 08:40, 14 ביוני 2020 (UTC)
לא, אני עדיין לא מתואם, כתבתי כאן במוצאי שבת לאור מה שראיתי את דבריך כאן שכדאי להעביר את המבוא למניין המצוות לפורטל:תרי"ג המצוות גם אני חושב כך אלא שאולי צריך לעשות רק הפניה כרגע, אני עדיין מחכה לתגובה מאיתמר שליט"א, בעבודת צוות תמיד אפשר רק להרויח שבח המצוות (שיחה) 08:56, 14 ביוני 2020 (UTC)
לאט לאט רבותיי! עד שאני 'קולט' איך מי מה וכמה, ואיך בכלל 'מחזירים תשובה' פה באתרא הדין.
הרב בעל 'שבח המצוות' שליט"א הזמין אותו שחור על גבי מסך "לערוך כאוות נפשך", אז הבחור קיבל תיאבון, ויצק תוכן לפלטפורמה קיימת מחומר שגם אצלי יש זמן רב, לקטגוריה מאד ספציפית בתוך כל הסיווג שיש בתשתית הקיימת. אם בכל זאת זה סותר את התוכנית הראשונה ו"מה שעלה במחשבה", או יוצר בלגן, אפשר למחוק את כל מה שהכנסתי.איתמר (שיחה) 10:55, 14 ביוני 2020 (UTC)
לדעתי זה לא סותר בכלל, אלא אך מוסיף. איתמר, פעל כחכמתך, מערכת חשש מכפילויות אחרי שבשבוע האחרון היו רבים כאלה בתוך הפרוייקט האדיר שמנסה שבח המצוות להקים בעזרת השם. שיתוף הפעולה שלך עם מצולות ים מדהים, התוצאה ממש יפה. מי אדיר (שיחה) 10:59, 14 ביוני 2020 (UTC)
נכון מאוד! איתמר! אתה מאוד עוזר לי, ככה אני מגיע מהר יותר אל המקורות תודה רבה. עשיתי לך בתוך הפיסקה 'מקורות' תיבה מיוחדת בשם ===הוספות של איתמר=== אנא תכניס לי שם את התוכן הנפלא שלך. בברכת 'שתמיד יהיה לך תיאבון לדברים טובים' שבח המצוות (שיחה) 11:15, 14 ביוני 2020 (UTC)
שבח המצוות אני חושב שהפיסקה הזאת לא כל כך מתאימה כשמדובר בדף שנמצא במרחב הראשי של האוצר. אנחנו אמנם עורכים כל העת אבל יחד עם זאת אנשים צורכים את דברי התורה שאנו מעלים, ומבחינתם "הוספות של איתמר" זה משהו לא מוגדר ודי מוזר. אם אתם רוצים להגיע לשיתוף פעולה זה עם זה, תוכלו לסכם על מצוות מסויימות ולעלות אותם במרחב המשתמש שלך (עם הקידומת "משתמש:שבח המצוות") ואחרי שתסיימו את העבודה, תעבירו את הדף למרחב הראשי, מקווה שתבין אותי. מי אדיר (שיחה) 15:58, 14 ביוני 2020 (UTC)
תשמע גם לדעתי אתה צודק אבל לשנות אפשר תמיד. בעניין מה שאתה אומר שכולם צורכים את הדפים, משהו לא מובן לי כ"כ וגם לעניין כותרות הדפים אני רוצה להסביר משהו, בהתחלה כשייצרתי דפים העבירו אותם למרחב המשתמש שלי ונוסף [כלומר הוסיפו] לכולם כותרת משתמש:שבח המצוות, וגם אני עשיתי כך בכל דף שהוספתי, ועכשיו פתאום אני צריך למחוק הכל ולהעביר וכו' כי זה לא מתאים לדפים שאנשים צורכים אתה מבין מה שזה עושה לי? אז בא נסכם מה עושים מעכשיו, מוסיפים את הכותרת הזאת גם לדפים ריקים או לא? [נראה לי שאתה רואה את הקצב שבו אני ממלא דפים, ואני די הרבה באתר אז בא נחליט],שבח המצוות (שיחה) 16:12, 14 ביוני 2020 (UTC)
בהתחלה היית עורך "ירוק", עדיין לא היה ברור מה אתה רוצה בדיוק לעשות ולכן כתבתי לך ליצור את הדפים במרחב המשתמש שלך... עכשיו אתה כבר עורך מן המניין ואין סיבה שהדברים שאתה עורך יישארו במרחב המשתמש שלך שזה מקום שאנשים פחות יציצו אליו, לכן העברתי את הדפים כדי לתת להם את המקום הראוי להם. אבל, ברגע שהם במרחב הראשי הם גם צריכים להתאים לשם. אז ההחלטה בידיים שלך, האם אתה רוצה שיהיו כחלק אינטגרלי מהאוצר ואז הם יצטרכו לעמוד ב"תקן", או שאתה מעדיף לעבוד בראש שקט "מתחת לרדאר" וזה אפשרי יותר בתוך מרחב המשתמש שלך. (וסליחה מאיתמר על הדיון שאנחנו מנהלים בדף המשתמש שלו). מי אדיר (שיחה) 16:19, 14 ביוני 2020 (UTC)
אין כפילות בבה"ג וסיעתו במק"ש, אלא הוא מנין נוסף של "לאו" במצות זו שרק הבה"ג וסיעתו מנו. הגדלתי את התיבה "לאוין" אבל כנראה זה לא הודגש מספיק. וכמובן שאת ההגדלה הנוכחית של הבה"ג וסיעתו לא הצלחתי לבטל, אולי כדאי באותה הגדלה להדגיש את ה"לאוין".
ואם כבר אנו 'משוחחים', אני לא מוצא את הערכים שכתבתי הבוקר ב'מרחב הערכים', אני מקווה שזה לא הגיע שוב לאיזור שמות הספרים, ואדרבה ילמדנו רבינו איך אני מנתב ערך למקומו הראוי לו. איתמר (שיחה | תרומות | דפי משנה) לא חתמ/ה
בענין ההגדלה - אציץ מיד, בענין הערכים שאתה לא מוצא - כנראה שיצרת דפים בלי הקידומת "ערך:" והם הועברו למקומם המתאים עם הקידומת הנ"ל, אם אתה לא מוצא אותם תנסה להיכנס ל"תרומות" בצד שמאל למעלה שם תוכל לראות את כל הדפים שבהם "תרמת". בהצלחה. מי אדיר (שיחה) 20:01, 14 ביוני 2020 (UTC)
שים לב שהעברתי את כל הערכים לקידומת "ערך/שם הערך" - זה יועיל לנו בעתיד בדברים רבים, מערכת אולי יוסיף עוד פרטים בעניין הזה. מי אדיר (שיחה) 12:08, 15 ביוני 2020 (UTC)

ספר הבתים, ואחרים[edit]

סליחה על הנדנוד אבל זה חשוב מאד.
שלום איתמר, האם כל הטקסטים שאתה מעלה (כעת שמתי לב במסגרת תריג מצוות) חופשיים מזכויות יוצרים? זו נקודה חשובה מאד באתר אינטרנט שפתוח לשימוש חופשי. אנא הבהר זאת. אויצרניק (שיחה) 08:26, 14 ביוני 2020 (UTC)

ממש לא נדנוד, הבהלת אותי כהוגן.
נראה לי שהבעיה היא רק עם ספר הבתים, כל השאר נמצים גם במהדורות ישנות באוצה"ח ובהברובוקס, השאילתות נמצא אפילו בספריא.
אז למחוק את ספר הבתים מכל המצוות? איתמר (שיחה) 08:34, 14 ביוני 2020 (UTC)
השאלה היא גם על הספרים האחרים, אם הוקלדו מאותן מהדורות ישנות, ואין בהם כל תוספת ממהדורה חדשה, זה מן הסתם בסדר. אבל אם זה לקוח ממהדורה חדשה, לא תועיל העובדה שזמינות גם מהדורות חופשיות ברשת. אויצרניק (שיחה) 08:36, 14 ביוני 2020 (UTC)
בסדרה 'קובץ שיטות קמאי' מעתיק מספר הבתים, זה אומר שבעבודה כמו שהוא עשה, מותר 'לפרק' ספר על נושא מסוים ו'לפזר' אותו על הש"ס, וזה נקרא 'ספר חדש'? יש עבודה דומה על השדי חמד שנערך כאן באתר, מישהו סידר אותו על כל מסכת שבת - זה נקרא 'אוצר שדי חמד'. [נפק"מ אי-פעם לאיזה ספר עתידי כדוגמת השתילות שאני עושה כאן, אם זה אסור אין טעם להמשיך עם זה].
לגבי קש"ק: אני לא בטוח שההגנה המשפטית שלו הייתה הפירוק והפיזור. הוא הוציא את הספר גם בנפרד כמדומני עפ"י כת"י (אולי אותו כת"י), כך עשה גם עם רבנו פרחיה, ואם אינני טועה גם תבעו אותו (מכון אופק), לא יודע מה יצא עם זה.
אוצר שדי חמד: על השדי חמד אין זכויות יוצרים, אבל מי שרכש את זכויות ההפצה מנהל במשך שנים דיני תורה כדי להגן על זכותו (איני נכנס לשאלה אם הוא צודק). מה שברור הוא שאין לו זכויות על עצם הטקסט אלא על היצירה "שדי חמד" והפצתה. ולכן אם מישהו בא וסידר את זה מחדש, תקנת השוק שאמורה להגן על בעל זכויות במקרה כזה, אינה חלה.
בספר עם זכויות ממש, לא יעזרו הדברים הללו לכאורה. אתה רואה למשל מישהו "מפרק" את 'אוצר מפרשי התלמוד' להערות שוליים על תוספות וטוען שזו יצירה חדשה, למרות שכולה או רובה העתק/הדבק? אויצרניק (שיחה) 08:13, 15 ביוני 2020 (UTC)

מרחב הערכים[edit]

בוקר טוב איתמר, שים לב שלא כדאי ליצור דפי ערכים או הפניות אליהם במרחב הראשי - זאת בכדי לבדל את הערכים מהספרים שבאוצר. כמו כן, ברשימת הערכים אינך צריך לכתוב את תתי הנושאים שבתוך הערך. מי שיתעניין, לדוגמא, באברהם יוכל לפתוח את הערך ולראות את כל הנושאים המדוברים עליו, בפרט שאנו מתעתדים לשדרג כל הזמן את הערכים וממילא אם נכתוב באינדקס הראשי משהו נקודתי הוא יהפוך מהר מאד ללא רלוונטי. מי אדיר (שיחה) 08:55, 17 ביוני 2020 (UTC)

1. פעם שניה שאני "ננזף" על פעולות במרחב הראשי... אבל אין לי מושג מהו, ואיך אני לא "מתערבב" שם. 2. ניסיתי לשנות כהוראתך את הנקודותיים בכותרת 'עריכת הדף ערך:אברהם' ל'ערך/אברהם', ואין אפשרות כזו, אז איך עורכים כותרת של מסמך? ו-תודה על כל ההכוונה פה באוצר.
שלום איתמר, דבר ראשון - אל תרגיש ננזף, כולנו כאן במטרה אחת להגדיל תורה ולהאדירה ומשפרים אחד את עבודת השני, כבר חז"ל אמרו "מחברי יותר מהם".
1. מרחב ראשי = דפים בלי קידומת כלשהי כמו "ערך" "קטגוריה" "שיחה" "משתמש" "שיחת משתמש".
2. כדי להעביר דף, לוחצים על החץ הקטן המצביע כלפי מטה, בין המילה "עוד" לתיבת החיפוש בחלקו העליון השמאלי של הדף. או Alt+Shift+M. וממלאים אחרי מה שכתוב שם. בדרך כלל תישאר הפניה במקום הקודם, ואם רוצים למחוק אותה יש לבקש זאת בבקשות ממפעילים. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 09:28, 17 ביוני 2020 (UTC)

ברוך הבא[edit]

קפצתי לאתר כדרכי ושמחתי לראות שהצטרפת, אני מאד אוהב את מרחב הערכים, אולי אצטרף אליך. תענוג לקרוא את הערכים שהוספת, כמה חומר. אתה בטוח שעדיף שהערך המרכזי יהיה "כוונת המצוות" והערך המפנה יהיה "מצוות צריכות כוונה", אני חושב שרובם יחפשו את זה דווקא בנוסח השני. למדן (שיחה) 13:24, 17 ביוני 2020 (UTC)

לא בטוח בכלל זה יצא "ללא כוונה", ואתה יכול לשנות. איתמר (שיחה) 15:58, 17 ביוני 2020 (UTC)

מרחב המשתמש[edit]

בוקר טוב איתמר. מרחב הערכים באוצר כולל דפים שערוכים בסגנון ערכים, גם אם לא אנציקלופדיים אך נתוניים ולא בסגנון מאמרים בנושאים שונים. לכן הועברו 2 דפים שיצרת למרחב המשתמש שלך. כשתעבור עליהם (אתה או עורך אחר) ותתאים אותם למרחב הערכים נוכל להחזיר אותם לשם. הדפים הם: משתמש:איתמר/במעלת התורה ומשתמש:איתמר/מבוא לנושא מניין המצוות. תודה והצלחה. מי אדיר (שיחה) 06:03, 18 ביוני 2020 (UTC)

דוא"ל[edit]

שלום, היינו שמחים לאפשר לעצמנו תקשורת מולך גם בדוא"ל, אנחנו לא מעוניינים להטמיע דרישה לדוא"ל בשלב הרישום, וגם כעת נבין לגמרי אם תעדיף לשמור על אנונימיות מוחלטת. בכל אופן נשמח אם תשלח את כתובת הדוא"ל שלך לכתובת המערכת: WikiJewishBooks@Gmail.com. אנחנו מצדנו כמובן שלא נעביר אותו לצד שלישי בלי לבקש על כך רשות. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 08:29,2 30 ביוני 2020 (UTC)

אל דאגה[edit]

הערך הנפלא שלך לא נמחק. הוא בסך הכל עבר לשם ערך/עובר לעשייתן. ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 11:20, 6 באוגוסט 2020 (IDT)

אין על הרגישות שלך, תמשיך כך, תאמין לי שהלב שלי אכן "צנח" ו"החסיר כמה פעימות" וכו' אחרי השעות שהושקעו בו (רק "תרגום" לשפת ויקי לוקח לפעמים יותר משעה), אבל ברשימת הערכים הוא מופיע כערך ריק? איתמר (שיחה | תרומות | דפי משנה) לא חתמ/ה
אוי וי, התרגלתי כבר שאתה חלק בלתי נפרד ממנו ולא אחזתי שאחרי הכל יתכן שתחשוב שהערך עצמו נמחק. ממש מתנצל, בעזרת השם להבא אעדכן בדף השיחה שלך על פעולות מסוג זה. אם מישהו היה מוחק ערך בצורה הזאת הוא היה ראוי לנזיפה רצינית, יש כאן המון המון תוכן משובח מאד. תודה ישראל על הבהרת העניינים. מי אדיר (שיחה) 11:43, 6 באוגוסט 2020 (IDT)

(התנגשות)

לגבי תרגום לשפת ויקי, אני מציע שבפעם הבאה שיש לך ערך ארוך, תשלח לי אותו במייל, אני אמיר אותו לקוד ויקי, ואשלח לך בחזרה במייל כדי שתוכל להעלות לאוצר. יש לי כבר רעיון לתרגום פשוט לקוד ויקי, ואם תשלח לי במייל אני אוכל לפתח אותו... חבל שתבזבז זמן על זוטות מעין אלוקריצה. לא הבנתי מה כתבת על זה שהוא מופיע כערך ריק. ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 11:46, 6 באוגוסט 2020 (IDT)
איתמר התכוון שבדף ערכי אוצר הספרים היהודי השיתופי הערך מופיע כקישור אדום. זה בגלל שהשם שונה והוספה הקידמות "ערך/". תיקנתי את זה שם. עמיאל - שיחה 11:54, 6 באוגוסט 2020 (IDT)
תודה רבה לכולם, הא איזו הענות והדדיות, כל אחד בשמו הטוב יבורך, ממש קיום המימרא "ואינם זזים משם עד שנעשים אוהבים זה את זה". איתמר (שיחה) 12:06, 6 באוגוסט 2020 (IDT)
ישראל קלר, האם הרעיון שלך מתייחס רק לפיסקאות וכדומה או גם לתבניות ממ ושאר מטעמים. כי יש ערכים רבים שעלו בעבר שמראי המקומות בהם אינם ערוכים בתבנית ממ ואינם מקושרים, ויתכן ואפשר לבנות משהו שימיר את הכל בצורה אוטו' גם לתבניות המתאימות וגם לקישורים הרלוונטים. מי אדיר (שיחה) 12:26, 6 באוגוסט 2020 (IDT)
מי אדיר, אני לא יודע למה בדיוק ישראל מתכוון, אבל אתה יכול לראות את הדיון בקשר לקישורים בדף השיחה שלי. בקשר להטמעת תבנית ממ זה פשוט - אפשר להחליף את כל הסוגריים בדף בתבניות ממ באמצעות שתי החלפות פשוטות של "(" ב"{{ממ|", ושל ")" ב"}}". השאלה היא אם אין סוגריים שאנו רוצים שישארו שם ולא יולחפו בתבנית ממ. עמיאל - שיחה 12:31, 6 באוגוסט 2020 (IDT)
עמד, ההחלפה הזו היא פשוטה אבל אם הראשים התותחיים שיש כאן הגיע הזמן שניצור איזה הוראת החלפה אחת שתחליף גם את תוכן הסוגריים לקישורים מתאים, הכלי להחלפה מרובה הוא מדהים ויש דרך ליצור שם סדרת החלפות והתניות. הייתי שמח לשבת על זה, אבל היתה לי התחושה שאתה ואולי גם ישראל כבר התחלתם לעבוד על זה. מי אדיר (שיחה) 17:37, 9 באוגוסט 2020 (IDT)

אולי זה יעזור לך ליצירת דפים[edit]

תזכור לכתוב את המילה ערך/ ישר כח!

N write green black.svg כתיבה במרחב הראשי
הכנס את שם הערך להלן:


(קרדיט לאשף הערכים בויקיפדיה. ראה ברשימת התורמים. משוחרר ברישיו זהה.) -- ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 17:18, 9 באוגוסט 2020 (IDT)