אוצר:תבנית/אולם דיונים

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search


דף זה משמש לדיונים מקדימים ליצירת תבניות חדשות מכל סוג, ולדיונים בבקשות לשינויי עיצוב מהותיים בתבניות קיימות, כדי שהקהילה תחווה דעתה בנוגע להצעה, כך שתהיה הסכמה על הצורך בתבנית, העיצוב המוצע לה, והדפים שבהם תוכלל.

לפני שתאושר יצירת תבנית או שינוי כלשהו בתבנית קיימת, יש להעמידם לדיון פה. היעזרו בתיבת הקלט להוספת דיון חדש. לאחר שמתקבלת החלטה, היא תצוין בתחתית הדיון.

  • פורום זה חותר להגיע לקונצנזוס לגבי הצורך בתבנית או בביצוע שינוי מסוים תבנית. ואת והב בסופה.
  • דיונים על תבניות קיימות או שהוחלט ליצור, יאורכבו בדף שיחת התבנית. בקשות לפתיחת תבנית שנדחו, יאורכבו בארכיון.

תבנית לילקוט הרואים בילקוט ספורים[edit]

אני מציע ליצור את תבנית:ילקרוא והמקבילה תבנית:ילקרוא- או שם דומה, שמיועדת לשימוש בספר ילקוט ספורים לקישור בין ההפניות ל"ילקוט הרואים" לסעיפים בילקוט הרואים, התבנית מבוססת על התבנית "עוגן חוזר עליון" וההבדל היחיד הוא הסוגריים המרובעים על מנת להישאר נאמנים למקור.

בטעות שמתי את התבניות בשם ילקרוע עם ע', אבל זה לא משנה, העיקר התבנית.

דוגמא לדף בו נעשה שימוש בתבנית: ילקוט ספורים/דברים/ראה/קיז/ד.

עמיאל - שיחה 17:29, 14 באוגוסט 2020 (IDT)

סוגריים[edit]

- הועבר מהדף שיחת אוצר:תבנית/אולם דיונים

במקור ילקוט הרועים או יותר נכון הראים אין סוגריים בכלל, בלקט הקוצרים יש סוגריים רגילות. Do2or (שיחה) 17:36, 14 באוגוסט 2020 (IDT)

- סוף העברה
אתה אמור להמשיך את הדיון כאן ולא לפתוח דיון חדש... אני התבלבלתי כי ראיתי שאתה עשית עם סוגרייים. עכשיו שיניתי שיהיה נאמן לגמרי למקור... עמיאל - שיחה 17:55, 14 באוגוסט 2020 (IDT)
באין התנגדות לאחר זמן רב יצרתי את התבנית על דעת עצמי... עמיאל - שיחה 14:38, 29 בספטמבר 2020 (IDT)

{{חלקי}}[edit]

הוספתי בתבנית פרמטר רשות "קישור" המוסיף קישור לדף הדפוס המקורי, בדומה ל{{OCR}}. ראו דוגמא בשאגת אריה/לח. אשמח להערות כלליות ועל הנוסח. עמיאל - שיחה 15:26, 20 באוגוסט 2020 (IDT)

הוספתי את אותו דבר ב{{הועלה אוטומטית}}, ראו דוגמא בריטב"א/מכות/ב/א. עמיאל - שיחה 16:24, 20 באוגוסט 2020 (IDT)
עמד, זה נראה טוב בתצוגה וגם בקוד מקור. אֲחִיָּה יָאִיר ווּדְקָה ۞שִׂיחָה۞ דפים משניים ۞ תרומותיי ۞ 12:56, 7 בפברואר 2021 (IST)

תבנית:אוצר התורה[edit]

יצרתי את התבנית המוזכרת בכותרת, וניתן לראות עליה הסבר בדף התיעוד שלה. כעת אני מבקש אישור לקיום התבנית ולהרצת בוט שיצור את כל הדפים המתאימים ויניח בהם את התבנית. מתייג את המשתמשים שהשתתפו בדיון הקודם. בברכה, עמיאל - שיחה 11:59, 9 בפברואר 2021 (IST)

תודה רבה. אני די התייאשתי כשראיתי שכל מסכת הכתובת שונה... דבר אחר, האם הבוט יזהה מתי הדף קיים באתר ההוא, כי ראיתי שאין שם על כל המסכתות. מי אדיר (שיחה) 12:14, 9 בפברואר 2021 (IST)
אין לי בוט שיכול לזהות האם קיים דף כלשהו. אני בעז"ה אכין רשימה של כל הדפים שקיים עליהם שם ביאור, ואז הבוט ירוץ ויצור את כולם. זה לא כ"כ קשה כמו שזה נראה. עמיאל - שיחה 12:23, 9 בפברואר 2021 (IST)