שיחת משתמש:מהדורה קמא

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Jump to navigation Jump to search


בס"ד
קובץ:הודעה על 100 אלף עריכות.png

למהדורה קמא היקר שאפילו את שמו האמיתי איני יודע, אבל בכל זאת אני מעריך אותו מאד!

אתמול הוספתי לתבנית {{הועלה אוטומטית}} את הקטגוריה המוסתרת הועלה אוטומטית, שנכון לשעת כתיבת שורות אלו מכילה כבר כמעט 30,000 דפים!

דפים רבים בקטגוריה זו נוצרו על ידך, ואם חסרים דפים בקטגוריה, זה רק בגלל שכבר "בדקת אותם טכנית"...

בזכותך נחסכות שעות העלאה רבות, ואתה פועל גם בתחומים אחרים גם אחרי שכולם פורשים לישון...

שתזכה לתרום עוד ועוד לאוצר, ושבנוסף ל100,000 עריכות, תזכה גם ליצור 100.000 דפים!

מאת המשתמש שמכנה את עצמו "עמיאל", עמד (שיחה), ואחיו החביב, עמד בוטשיחה קריצה...


למהדורה קמא היקר, שמשקיע בכל יום שעות יקרות כדי שנוכל כולנו לעסוק בההדרת הספרים בעת שהוא מעלה אותם לאחר עבודה רבה של תיקון שגיאות והטמעת קישורים. 100,000 עריכות הן נקודת ציון. הזמן רץ, ושיתוף הפעולה המעולה בין כלל העורכים כאן הוא נדיר בעוצמתו, ויורשה לי להחמיא לעצמנו על כך בהזדמנות זו. נדירות היו המחלוקות בינינו, וכולן לשם שמים ונפתרו חיש קל בדוא"ל או בעל פה. אברכך שנזכה לחגוג יחד את ה-100,000 הבאות בעגלא דידן, במהירות רבה יותר מהראשונות. זעירא דמן חבריא, משמש רבנן המתקרא כאן: מערכת (שיחה)


לכבוד הרב הגאון מהדורא קמא שליט"א! אשריכם! ואשרי חלקכם! שאתם זוכים להתעסק בקדשים, וברוך הוא אלקינו ששם חלקינו מיושבי ביהמ"ד ולא מיושבי קרנות, עבודתכם היא עבודת קודש! ואציין כאן מספר דברים המובאים בעניין זה: א] ידועים דברי הגמ' בכתובות נ"ו 'וצדקתו עומדת לעד' זה הכותב ספרים ומשאילם לאחרים, ואין לך כותב ספרים ומשאילם יותר ממה שעושים כאן באתר הזה, שכל מילה שאתה כותב מיד הוא מושאל אוטומטית לכל אלפי המשתמשים הפוטנציאלים, ב] במשנה בפרק שלשה שאכלו בברכות מבואר שיש איזה חשיבות במספר 100,000 כדאיתא שם אחד עשרה ואחד עשרה ריבוא ומסתמא נקט מספר זה לומר שעל אף שיש בו חשיבות מיוחדת מ"מ לעניין זימון שיטת ר"ע שם שאין לחלק. עכ"פ אשריך מהדורא קמא שאתה זוכה ומזכה אותנו כה לחי! עלה והצלח! בהערכה- מאת שבח המצוות (שיחה)

מהדורה קמא - 100 אלף.png

מההההה? מאה?
כן כן, אל תיקרי מה אלא מאה (אלף)!!!!
וכל זה רק במהדורא קמא…
ובדבר חשוב לא אמרינן קמא קמא בטיל.
ובכן - קבל איחולים מידידים גלוייים או מוסתרים,
משגרים ברכת לחיים, בנוסח שנות אלפיים.
מאחורי מסך מעמיסים ברכות,
כה יתן לך ד' ויוסיף על מאה אלף עריכות.
הצלחה בהרבצת תורה זו, ובכל ענייניך הגשמיים והרוחניים.
איתמר (שיחה).


לקמי' אחד המיוחד, ראש וראשון לכל מהדורה, סמל לחריצות ועקביות במיזם 'אוצר הספרים היהודי' שעוד יקרום עור וגידים. בשמי ובשם אחי הרה"ג שליט"א, המכונה פה ברוך גמליאלי, שא ברכה. על 100,000 [!] עריכות, שרובן ככולן העלאת דפים, הרבצת תורה בטהרתה. אשריך שזכית. יהי רצון שכל נטיעות שנוטעים ממהדורותיך, יהיו כמותך וייזקפו לזכותך. שנזכה ללמוד וללמד בצוותא חדא, עם כל קהילת אוצר הספרים. אמן ואמן. אברהם ברוכוביץ (שיחה).


רוב ברכה להרב המהדורה קמא שליט"א. שיזכה להגדיל תורה ולהאדירה, ולזכות את הרבים בהרבה תועלת העולה מכל מעשיו. בן עזאי. (שיחה).


ר' מהדורה קמא היקר,
במסכת כתובות (נ.) כתוב: "הון ועושר בביתו וצדקתו עומדת לעד רב הונא ורב חסדא חד אמר זה הלומד תורה ומלמדה וחד אמר זה הכותב תורה נביאים וכתובים ומשאילן לאחרים"
. ישר כח על כל ההשקעה, העזרה הרבצת התורה ועוד.
מ אה אלף- הראשון שהגיע לכמות כזאת של עריכות! -
ה רבצת תורה, העלאת ספרים - זיכוי הרבים.
ד ף משתמש הוא לא יצר,
ו בכך שמר על אנומימיות מוחלטת.
ר בבות דפים, רובם ככולם ספרים.
ה תאמה ע"י עורכי ומתנדבי האוצר-מיהם אותם מתנדביםקריצה?
ק וראים ועורכים רבים יודו לך.
מ תי? תמיד, בבוקר, ובערב, לפנות בוקר ובכל שעה אחרת ביממה.
א שרינו שזכינו בעורך כזה!
Emoji u1f44f.svgישר כח עצום! ומזל טוב! ישראל קלר. (שיחה).

מה זאת, חברים? 100,000? אתם בטוחים? מיד בודק. איך שהזמן רץ. אבל הכל עבודה טכנית (גם כל ההגהות והוספות הקישורים שלפני ההעלאה, שלא נספרים כמובן), מחכה ליום שנוכל לשבת על זרי דפנה ללמוד בנחת ולהוסיף הערה פה והערה שם, עוד הגהה קלה, ועוד קישור שהתפספס איכשהו, אבל שהרוב הגדול יהיה כבר מוכן ונהדר. זה לא משהו שאדם אחד עושה, זה החזון של כולנו יחד. את זה צריך להבליט. מהדורה קמא (שיחה) 12:41, 31 ביולי 2020 (IDT)
(אחרי התנגשות)אוי ויי. חבר'ה השתגעתם? ריגשתם אותי עד דמעות, מיד קורא שוב את כל מה שרשמתם. אוי. מהדורה קמא (שיחה) 12:41, 31 ביולי 2020 (IDT)
חשבנו שתאמר דבר כזה. ועכשיו תענה בבקשה, מיהם אותם "מתנדבי האוצר" שמבצעים התאמה שספרים שמיובאים מויקיטקסט? -- ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 12:45, 31 ביולי 2020 (IDT)
דבר ראשון - לא ויקיטקסט אלא ספריא.
דבר שני - אתה באמת רוצה שאגלה סודות מדינה? אבל מגיע לכם אחרי המחווה המרגשת הבוקר. זה בעיקר אני, ובחלק מהטקסטים אני לא מקבל אותם ישר מספריא אלא אחרי סשן עריכות, אני מקבל אותם ממש:מערכת, אני לא ידוע אם הוא עושה את העבודה לבד או מפעיל עוד מתנדבים. מהדורה קמא (שיחה) 14:05, 31 ביולי 2020 (IDT)
זה היה ברור שאתה עובד עליהם. מערכת כתב לי פעם במייל ש"מהדורה קמא ומעלין ולא מורידין - לא מעלים טקסטים מספריא כמות שהם אלא משביחים אותם באמצעות פתיחת ראשי תיבות ותיקוני טעויות" -- ישר כח! ישראל קלר (שיחה) 16:57, 31 ביולי 2020 (IDT)
אני מקפיד לכתוב את זה בתקצירי העריכה. מהדורה קמא (שיחה) 17:56, 31 ביולי 2020 (IDT)