ברוכים הבאיםEdit

שלום רב, ברוך הבא בשם ה'. תוכל לקרוא על אופן העריכה באוצר כאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.
הכלל הראשון שכדאי לך לדעת כשאתה מתחיל לערוך באוצר, הוא - שאין לך ממה לחשוש, פשוט תתחיל לערוך! אתה לא יכול להרוס אלא רק לבנות ולהוסיף עוד נדבכים לבנין המפואר. העורכים שכבר נמצאים באוצר ישמח לסייע לך ולכוון אותך בתרומותיך באוצר, בהצלחה! אני זמין לכל שאלה, כאן או בדף השיחה שלי. סיני ועוקר הרים (שיחה) 15:30, 23 במאי 2021 (IDT)

עזרה בעריכה באוצרEdit

צהריים טובים. קראתי את מה שכתבת בדף המשתמש שלך. אני אשמח לעזור לך ככל שניתן, תוכל ליצור איתי קשר במייל שלי המפורסם בדף אוצר:עלון שבועי. אם תרצה אוכל גם להדריך אותך כאן, אבל במייל זה מן הסתם יהיה קל יותר. עורך תורני (שיחה) 14:25, 24 במאי 2021 (IDT)

פרי הארץEdit

שתי הערות 1. המקור של מקץ הוא מפרי עץ. א"כ למה לקוראו בשמו? 2. מדוע לא להכניס למרחב הראשי? הר יונה (שיחה) 13:45, 1 בינואר 2023 (IST)

הר יונה תודה על המשוב. 1. לא הבנתי את שאלתך, אתה רוצה שנחלק את זה לשני ספרים? אף אחד לא ידע מה הכוונה פרי עץ, עדיף להשאיר את זה בפרי הארץ ורק להוסיף לפני"ז מתוך פרי עץ, אתה מוזמן לבחור את הדרך לעשות את זה. 2. אתה מתכווין למה ששאלתי איך להוציא את זה מטיוטא? אין לי מושג איך נכנסתי לטיוטא ואין לי מושג מה הכוונה במרחב הראשי. אתה יכול לתקן שם כאוות נפשך, ואני את נפשי הצלתי. בפעם הבאה אזהר לא לעשות שום לחיצה מיותרת שתכניס אותי לטיוטא, נו נו. השפל באמת (שיחה) 16:12, 3 בינואר 2023 (IST)
הכלל הוא פשוט, אם ה'ספק' גורם לחידלון - אל תסתפק. יימצא מי שיסדר את זה. תודה על הכל לשניכם. השתתפו בעריכה והגהה! "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 17:46, 3 בינואר 2023 (IST)
1. לענ"ד להצמד למקור והשם יהיה פרי עץ ומקיסמום להפנות מפרי הארץ לשיקול דעת המערכת 2. לא ידעתי שיצור טיוטא כל כך קל, סברתי שזה בכונה הר יונה (שיחה) 21:01, 3 בינואר 2023 (IST)