שיחת משתמש:דוד הנופל

From אוצר הספרים היהודי השיתופי
Revision as of 18:08, 11 September 2020 by מערכת (talk | contribs) (→‎תשפ"א)
Jump to navigation Jump to search

Movicon-regards.gif
שלום לך דוד הנופל, וברוך בואך לאוצר הספרים היהודי השיתופי!

חן חן לך, על הצטרפותך לקהילת האוצר. אם תרצה לקרוא קצת על צורת העריכה באוצר, תוכל להיכנס לכאן. הדרכה מפורטת יותר תוכל למצוא כאן.

תוכל גם לפתוח כל דף שהוא, לזהות בתוכו את הדבר אותו אתה רוצה לדעת כיצד לעשות, לדוגמא: הערה או קישור, ואז להיכנס לחלונית ה'עריכה' המופיעה בצד שמאל למעלה ולראות כיצד נעשה הדבר באמצעות קוד המקור של האוצר.

באופן כללי תוכל פשוט להתחיל לערוך, לכתוב או להוסיף כל דבר שנראה לך מתאים. נזק לא יקרה מזה, ותמיד אפשר לתקן.

לשאלות עם העורכים, לחץ כאן. לרשימת הספרים הקיימים כרגע ב'אוצר' לחץ כאן.

כדאי מאד להקדיש זמן לעבור על כל הקישורים המופיעים כאן. הם יועילו לך רבות בהמשך עבודתך. בהצלחה רבה ומופלגה!

בברכה,


אם יש לך שאלה מכל סוג שהיא, תוכל לשאול אותה כאן או בדף השיחה שלי, ואני אשמח לעזור. בהצלחה! סיני ועוקר הרים (שיחה) 20:49, 14 באוקטובר 2019 (UTC)

תודה. כבר שאלתי בשיחת משתמש:אויצרניק, אבל אשמח לכל תשובה. תבניות העוגן ששמתי, נועדו לאפשר קישור ל"דיבור המתחיל", רעיון שראיתי פה באיזה מקום, כבר לא זוכר איפה, ונהניתי. יש לאתר הזה פוטנציאל יפה, ואני רואה פה ושם משתמשים חדשים, יש לקוות שזה יהיה טפטוף מתמשך ותתגבש פה קהילה. אני הייתי בעבר באתר אחר מבוסס ויקי והקהילה (תחושת הקהילה, ועצם האנשים) - זה מה שעושה את ההצלחה של האתר. דוד הנופל (שיחה) 20:58, 14 באוקטובר 2019 (UTC)

תשפ"א

כעבור שנה. אני רואה שהאתר התפתח מאוד. משתמש:אויצרניק ומשתמש:סיני ועוקר הרים, מה דעתכם לעשות איזה מיזם לקראת חג הסוכות? הלימודים במוסדות מורידים הילוך, ואולי גם יהיה סגר. אם כמה מאתנו במקביל ילמדו דברים שקשורים למסכת סוכה או להלכות סוכה, אולי נוכל גם לציין מקבילות וכדומה. דוד הנופל (שיחה) 15:41, 11 בספטמבר 2020 (IDT)

סליחה על ה"פלישה", אני בעד. זה רעיון מעולה. ונשכלל גם את פורטל:חג הסוכות. אחשוב על רעיונות אחרי שבת אי"ה. האוצר בהרצה. "ברוך אשר יקים את דברי התורה הזאת". מערכת (שיחה) 18:08, 11 בספטמבר 2020 (IDT)